بسم ­الله ­الرحمن ­الرحیم

در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم                            لطف آن چه تو اندیشی، حکم آن چه تو فرمایی

در دنیای مهندسی پزشکی امروز شرکت­ هایی در عرصه رقابت موفق­ اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را به عنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

اگر امروز از نام شرکت طب پردیس کیهان به عنوان نماد اعتماد و خودباوری یاد می‌شود به پشتوانه نیروی جوان، نخبه و خلاق در عرصه مهندسی کشور است.

لطف خداوند متعال و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت طب پردیس کیهان مهم­ترین پشتوانه­ ما در این راه بوده‌ است. بی­ شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش ‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش­ برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره­ گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.

امروزه عوامل اصلی موفقیت، داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و توجه به نیاز کشور در عرضه تجهیزات پزشکی می­باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی نیازهای تجهیزات پزشکی را شناسایی و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند.

اینجانب مصطفی آیینه چی تفرشی فرد، مدیر عامل شرکت طب پردیس کیهان از زمان شروع فعالیت خود در عرصه مهندسی پزشکی رعایت حقوق کارفرمایان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته ­های ایشان را سرلوحه کار خویش قرار داده و در تمامی مراحل عرضه به عنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده­ ام. اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل شرکت طب پردیس کیهان این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات مهندسی، داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهم­تر اخلاق نیکو و حس مسئولیت ­پذیری است. از این رو بنده و همکارانم همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته­ های پزشکان عزیز کشورمان هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته­ های آنان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را ارائه دهیم. تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه همواره در این بوده است که با درک درست از نیاز پزشکان و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، محصولاتی را ارائه نماییم که در شأن و منزلت والای صنعت این مرز و بوم باشد. بدون شک با اتکا به خداوند متعال و تیم طراحی، تحقیق و توسعه مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا پرچمدار نوآوری و شکوفایی در عرصه تجهیزات پزشکی کشور عزیزمان باشیم.

 

با سپاس

مصطفی آیینه چی تفرشی فرد

مدیر عامل شرکت طب پردیس کیهان